Heat maps
Váš košík obsahuje
0položek
o celkové hodnotě
0,000 
  • Zobrazit

O nás


 

Vážení zákazníci,


Vítejte na webových stránkách velkoobchodní firmy Šťastný a spol., která se od 
svého vzniku v roce 1992 zabývá obalovým materiálem, drogistickým zbožím a kancelářskými potřebami. V průběhu uplynulých
17-ti let si vytvořila rozsáhlou klientelu jak zahraničních tak i tuzemských dodavatelů i zákazníků, s důrazem na kvalitu zboží a poskytovaných služeb v plnění často velmi specifických požadavků zákazníků. Samozřejmostí je vlastní bezplatný rozvoz objednaného zboží ve většině případů do 24 hodin.
Přes silnou konkurenci v daném oboru si firma udržela svoji pozici na trhu a vykazuje trvalé růstové trendy v hlavních oblastech své činnosti s cílovým motem maximálního uspokojení stávajících i nových klientů.

Doufáme, že Vám naše stránky nabídnou větší komfort při nakupování v pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

 

Proč spolupracovat s námi :


Zázemí stabilní české společnosti s léty zkušeností v oboru

Velkoobchodní firma Šťastný a spol. působí na českém trhu již od roku 1992. Nabízí svým zákazníkům zázemí silné české stabilní firmy. Přes silnou konkurenci v daném oboru si firma udržela svoji pozici na trhu a vykazuje trvalé růstové trendy v hlavních oblastech své činnosti. 

Doprava zdarma obvykle do 24 hodin

Vnímáme Vaše potřeby. Víme, jak důležité je rychle a snadno objednat zboží a chápeme, jak nepříjemné může být, když nečekaně dojde. Všechny objednávky proto obvykle expedujeme do 24 hodin. Díky vlastnímu rozvozu pro Vás bude vždy doprava ZDARMA.


Spokojení zákazníci

Za více než 17 let svého působení na českém trhu jsme získali velké množství vážených zákazníků i dodavatelů tuzemských i zahraničních. Důraz vždy klademe na vysokou kvalitu materiálů za dostupnou cenu. S každým zákazníkem jednáme s individuálním přístupem a snažíme se splnit všechny specifické požadavky.  

Nadstandardní služby

Své služby neustále přizpůsobujeme nejen moderní době, ale především svým zákazníkům. Pokud budete mít jakékoli podněty, požadavky na doplňující sortiment nebo otázky – určitě nás kontaktujte. Rozvíjíme se pro Vás.
Pro zjednodušení principu objednávky, můžete všechny obalové materiály, kancelářské potřeby i drogistické zboží snadno nakoupit na našich internetových stránkách.
 

Potisk výrobků 

Praktické obaly jakou jsou igelitové tašky, papírové sáčky i lepenky jsou účinným reklamním prostředkem. Potisk na těchto materiálech bude dokonale prezentovat Vaši firmu za minimální náklady.
 
Podle Vašich představ vypracujeme grafické návrhy i loga. K potisku samozřejmě také rádi použijeme loga, která dodáte. Potisknout můžeme: pytle, pohárky, ubrousky, menu boxy, pizza krabice, lepicí pásky, sáčky, tašky různých velikostí… Kontaktujte nás. Vypracujeme pro Vás speciální cenovou kalkulaci v souladu s Vašimi požadavky. Rádi Vám s výběrem poradíme. Reklamní produkty bývají hotové do 20ti pracovních dnů.

V případě zájmu nás kontaktujte na bezplatné lince :800 100 963 nebo emailové adrese
reklama@stastnyaspol.cz

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku, či vzkaz? Napište nám!
Nová registraceZapomenuté heslo


Mohlo by vás zajímat

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
Copyright © 2009 - 2011  Šťastný a spol s.r.o., Staré náměstí 11, 161 00 Praha 6 Ruzyně
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací
  lista je nedostupna