Heat maps
Váš košík obsahuje
0položek
o celkové hodnotě
0,000 
  • Zobrazit

Potištěné lepící pásky

Lepení zboží lepící páskou má dlouholetou tradici. Atraktivitu takto zabaleného zboží umocníte potiskem lepící pásky. Zajistíme pro Vás speciální potištěné lepící pásky přesně Vašich představ. Lepící pásky může zdobit Vaše logo nebo slogan Vaší společnosti. Potisk je na lepících páskách pod fólií, díky čemuž se nestírá a opravdu vydrží. Potištěné lepící pásky si u nás vyberete za velmi příznivé ceny. Potištěné lepící pásky jsou nabízeny v rozměrech od 15 mm do 150 mm.


Výhody potištěné lepící pásky


Potištěné lepící pásky pomáhají budovat Vaši značku nenásilným způsobem. Samolepící potištěné pásky jsou výborným nosičem informací jako je název společnosti, webové stránky nebo výhody nákupu. Potištěné lepící pásky zvyšují konkurenceschopnost baleného zboží, a to především v prostředí obchodních řetězců. Potištěné lepící pásky jsou dnes již  také znakem prosperujících internetových obchodů. Vy  ještě nemáte vlastní potištěné lepící pásky? Nevadí. Vyberte si šířku lepící pásky, lepidlo, zvolte si text nebo logo a kontaktujte nás. Nejste si jisti a potřebujete poradit? Kontaktujte nás okamžitě. Velmi rádi Vám poradíme na naší bezplatné lince: 800 123 500. 


Vyberte si lepidlo pro potištěné lepící pásky!

HOTMELT


 

Tento typ lepící pásky je z vhodný zejména pro strojní použití. Využít je lze také v situacích, kdy je vyžadována okamžitá přilnavost.  Hotmelt je možné použít také v kombinaci s papírovou páskou, která je určena pro ruční použití. Páska nese více lepidla, proto je vhodná do vysokých i nízkých teplot.  Potištěné lepící pásky Hotmelt jsou ekologicky nezávadné a recyklovatelné.
 

AKRYLÁT - hlučný, nehlučný


 

Mezi hlavní výhody této lepící pásky je nízká hlučnost při odvíjení.  Lepící páska nese více lepidla (21g) a také více fixuje. Kvalita a vysoká lepivost řadí tuto pásku mezi špičku.
 

SOLVENT


 

Lepící pásky Solvent se hodí zejména pro zboží, u kterého se předpokládá dlouhá skladovatelnost při nízkých teplotách (chladící boxy atd.).


Kolik stojí potisk lepící pásky?Orientační cena štočku při standardní velikosti loga je 990,- za jednu barvu.
 
Při objednávce nad 540 ks je 50% sleva na tiskařské štočky, při objednávce od 1080 ks se štočky  neúčtují.  Termín dodání 2—3 týdny od schválení tiskového vzoru. Kontaktujte nás o individuální cenovou konzultaci na naší bezplatné lince: 800 123 500 nebo na e-mailové adrese potistenepasky@stastnyaspol.cz.   

 

Nabídky kategorie Potištěné lepící pásky


Třídit dle
 
Kategorie neobsahuje žádná data
Třídit dle
 


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku, či vzkaz? Napište nám!
Nová registraceZapomenuté heslo


Mohlo by vás zajímat

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
Copyright © 2009 - 2011  Šťastný a spol s.r.o., Staré náměstí 11, 161 00 Praha 6 Ruzyně
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Rozumím.Více informací
  lista je nedostupna